عقارات 3 غرفة نوم للبيع في لافيستا توباز

38 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن 145م + رووف للبيع تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل بالمطبخ و التكيفات موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف خاص بالفرش استلام فوري في لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بحديقه خاصه خطوات للبحر استلام متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروش

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لافيستا توباز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا توباز

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٢٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش لافيستا توباز السخنة فيو بحروبسين دور1

    Susqual Management logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى السخنه فى قريه لافيستا توباز

    Engaz Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لافيستا توباز على البحر و حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون700الف و استلم شاليه 150م متشطب لافيستا

    Square Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن يطل علي البحر و حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع لافيستا توباز تكملة اقساط

    Town River logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شاليه ارضي بجاردن مفروش بالكامل بالتكييف

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل بدون مقدم علي 7 سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في لافيستا توباز بموقع مميز وبدون مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز العين السخنة شالية أرضي٣ غرف على فيو

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول + جاردن استلام فوري تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول + جاردن استلام فوري تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 1.2مليون + تشطيب High end وأقساط 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استــلم فــوري بمقدم 920الف شالية متشطبة ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا توباز – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب خطوات للبحر فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 320م للبيع بفيو بحر في لافيستا توباز

    Elshams Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

2