عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله, صفحة 8

232 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المونت جلالة

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بأقل مقدم في السخنة - إلمنت الجلالة

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في العين السخنه مشروع المونت جلاله

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٤٢٬٤٩٠ جنيه

    شالية للبيع - مع حديقة - اطلالة علي البحر مباشرة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله مفروش يري البحر

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و لاجون اقل من سعر السوق

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه125م بـ 700K إطلالة بحـر + مارينا مفتوحة 360ْ

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع - باقل من سعر السوق- يطل علي البحر

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع –ال مونتي الجلالة | إطلالة بحر وبحيرة.

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب جاهز للاستلام-دبل فيو

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس المونت جلالة 175م فيو بحر ولاجون مباشر

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس مفروش دبل فيو في المونت جلاله

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول لاجون للبيع في مونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000 = متشطب - شايف البحر من أعلى مصطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله

    Elshams Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحرية مباشرة في المونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف صف أول بحر (( فيا )) - المونت جلاله

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلت غرف ب سعر ستوديو في المونت جلاله

    متصدر

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في المونت جلاله سي فيو

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله فيو مفتوح على اللاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله بسعر مميز جدا

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه في المونت جلاله فيو بحر ولاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالفرش ف المونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المونت جلاله فيو بحر

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع