عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله, صفحة 4

232 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام سنة في المونت جلالة شايفة البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٦٥٬٨٤١ جنيه

    أفضل سعر لبيع توين هاوس في مونت جلالة العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٦٥٬٨٤١ جنيه

    أفضل سعر لبيع توين هاوس في مونت جلالة العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في المونت جلالة السخنة متشطب يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع -دايركت فيو لاجوون بموقع مميز-بالسخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز في C3 في العين السخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 150متر للبيع دايركت فيو علي اللاجوون

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 139م/تشطيب vip/فيو بحر ولاجون فى لمونت جلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في العين السخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه مفروش بالكامل في المونت جلالة

    Properties-Today.com logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى للبيع فى المونت جلاله موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في المونت جلالة – السخنة

    The Broker EG logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شالية 110م | ٣ غرف | المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاووس للبيع في مونتي الجلالة، العين السخنة

    Properties-Today.com logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone for sale rtm prime location

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه في المونت جلالة فيو علي البحر استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٢٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 139م/تشطيب vip/فيو بحر ولاجون فى لمونت جلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بالمونت جلالة العين السخنة

    Sky Home logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية المونت جلالة العين السخنة

    Sky Home logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يطل على البحر استلام فورى فى المونت جلالة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في المونت جلاله - فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم تاون هاوس في مونت جلالة موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م + جاردن 85م | 3 غرف | المونت جلالة

    Aqar Dayem logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع