عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله, صفحة 2

232 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة علي البحر- شقة فندقية تصميم مودرن -سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف استلام فورى بجاردن150م فيو الجولف_السخنه

    متصدر

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف متشطب بالكامل يطل على بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتي جلالة اطلاله علي بحر

    Remax Today logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المنت جلاله السخنه - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 220 متر ارضى مميز بحديقة اطلالة بحر رائعة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "لقطة" بالروف في المونت جلالة | إطلالة كاملة

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فيو بانوراما عالبحر ف المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو ولاجون فيو شالية للبيع في المونت جلال

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالكامل 3 غرف 126متر | الجلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى قرية المونت جلالة-السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 120متر | 3 غرف | متشطب فى المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بسعر و مقدم مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٥٬٨٠١٬٤٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في المونت جلالة بسعر أقل من النصف

    The Polygon logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة 131 متر للبيع فى المونت الجلالة

    TREX logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 3 غرف 120 م² جاهز التسليم المونت جلالة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه مميز 110م | 3 غرف متشطب | المونت جلالة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع المونت جلاله العين السخنة فيو لاجون

    Town River logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 3 غرف متشطب للبيع فى العين السخخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 3 غرف متشطب للبيع فى العين السخخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ١٢٦م بجاردن متشطب استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع