شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 31

1,301 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا بفيو مرتفع يري البحر بالكامل-السخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بجاردن 130م صف اول علي اللاجون

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه sea view بتشطيب كامل ف لافيستا 6

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شاليه لافيستا جاردنز السخنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب خطوات للبحر فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة 320م للبيع بفيو بحر في لافيستا توباز

    Elshams Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر -إطلالة على البحر والبحيرة -موقع مميز

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشره استلام فوري متشطب 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله موقع مميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع بالفرش الاجهزه-رويه كامله للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر مباشر! لافيستا 6 جاهز للسكن 8.7M كاش متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه140م صف اول ع البحر استلام فوري كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجنينة استلام فورى متشطب بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه استلام فوري مع لافيستا السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ف لافيستا السخنة فيو عالبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بجاردن فى السخة فورى متشطب بأقل سعر

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر 140م للبيع استلام فورى sea view

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى السخة فورى متشطب دابل فيو

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اوبن فيو علي الpool متشطب جاهز فورا بخصم

    Impact Investments logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل فيوpool وشايف البحر بخصم

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري اخر فيلا توين متشطبة علي البحر مباشرقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145 بلافيستا 7 العين السخنة

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن شايف البحر في لافيستا 4 العين السخنة

    Abrag 2 logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع