تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 2

63 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بجاردن للبيع -سي فيو - تلال العلمين

    Aspire Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري برايم لوكيشن علي اللاجون في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٤٤٬٨٢٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل دايركت علي اللاجون في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة بفيو علي البحر باقل سعر في السخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٣٢٦٬٢٥٠ جنيه

    استلام فورى - فاميلى لوفت 139 متر للبيع فى ازها

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    3 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بالمونت جلالة العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مفروش بالكامل صف تاني لاجون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن للبيع ف ازها مفروش بالاجهزة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة على البحيرة و البحر المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع صف ثالث استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • باي ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    Maven Developments
    السويس,العين السخنة,باي ماونت

    3 غرفة

  • 19

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا 200م مفروشة وفوري بسعر مميز لسرعه البيع

    Aqar Misr logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 10%استلام فورى تاون هاوس لافيستا 7 السخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5%على 8سنين تاون هاوس فى لافيستا 6 السخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب ف قريه تلال السخنه بجوار بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس كورنر متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لاجونا باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    السويس,العين السخنة,لاجونا باي

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 3 غرف, 115 متر, للبيع فى المونت الجلالة

    TREX logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون واستلم فوري فيلا علي البحر بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كامل التشطيب بالتقسيط ع 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع في لا فيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر للبيع بالفرش في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس 188م - استلام فورى - المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5%على 8سنين تاون هاوس فى لافيستا 6 السخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ازها الساحل صف اول لاجون

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس علي اللاجون للبيع بسعر مميز في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى ازها العين السخنه

    Conquer Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع