عقارات للبيع في ماونتن فيو

61 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا ٤ غرف بسعر مميز وحديقة واسعة 160م

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة على حمام سباحة مباشرة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة مباشرة مفروش بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي أقساط حتي 10 سنوات يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٧٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه مفروش بالكامل يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو السخنة 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Mountain View
    السويس,العين السخنة,ماونتن فيو,ماونتين فيو السخنة 2

    4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل شالية أرضي 92م بحديقة خاصة بأقل سعر

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و خطوات من حمام السباحة بحري صريح

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب حديقة يطل على حمام السباحة ومساحة خضراء

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البسين مباشرة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البحر وحمام السباحة ف مونتن فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة خاصة بأروع قرى السخنة ماون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع قرية ماونتن فيو 2 بالفرش و الاجهزة

    Town River logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأرقى قرى العين السخنه قرية ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شامل الفرش والتكيفات فيو حمام سباحة

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية مونتن فيو 2 العين السخنه

    Town River logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شامل الفرش مع 7 تكيفات بحديقة خاصة استلام فوري

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش و الاجهزة فوري ريسيل بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر معروض استلام فوري جميع الغرف ماستر

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كمبوند حياه العين السخنه السعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر مميز في ماونتن فيو هايدبارك

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في ماونتن فيو مفروش موقع وسعر مميز كاش

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمنتجع ماونتن فيو السخنة 1 – تشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شالية استلام فورى 125متر + روف بأقل سعر

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر – ماونتن فيو السخنه 2

    TREX logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع