شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 7

1,484 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط المونت جلاله فى العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في قرية بالم بيتش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر متشطب للبيع في بوهو العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بالتقسيط بمنتجع لاسيرينا بالم بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة-جي باي السخنة فيو على البحر وحمام سباحة

    Arsam Real-estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية تقسيط- السخنة هيلز بالعين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بسعر مميز في بالم بيتش – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه مميز للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٨٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش في ووترفرونت بورتو السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس فى منتجع إمباير ريزورت بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في هرم منقرع مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالمطبخ والتكيفات-دبل فيو

    Remax The Address logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    متصدر

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه126م للبيع فى تلال السخنه بالتقسيط على10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٢٬٧٣٥ جنيه

    شالية فيو خيالي دقيقه من البحر متشطب ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز دور ارضي بجاردن قرية اروما العين السخنه

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضى بمنتجع لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 6 – العين السخنة | فيو بحر

    Beltone logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي استلام فورى بمرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع