شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في ذا جروف, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 100م فى السخنة متشطب دابل فيو

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي تمتلك شاليه بتشطيب لوكس علي البحر

    New Home for Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السخنة شاليهك كامل التشطيب علي البحر

    New Home for Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن وإطلالة بانوراما على البحر للبيع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل-دبل فيو-باقل من سعر الماركت

    Remax The Address logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١١٧م بالعين السخنة ترى البحر مباشرة وبوضوح

    Eureka Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬١١٩ جنيه/متر مربع

1