شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في بيراميدز

49 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش هرم خفرع بورتو السخنة فيو بانوراما بحر

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شالية للبيع فوري 110 عالبحر دايركت مفروش

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري! دور تاني في بيراميدز ( خوفو ) 110م

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اطلاله بحريه فالعين السخنة 110م

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة الاهرامات دور ال 11 بفيو ممتاز عالبحر

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر شاليه بالسعر القديم صف اول جاهز المعاينه!

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية روعه 110م اطلاله بحري بالكامل مرحلة خوفو

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اشتري شاليه روعه 100م عالبحر فوري بالفرش

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مرحلة الاهرامات (( برج منقرع )) الدور 10

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري مرحلة اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بهرم خفرع موقع مميز فى مرحلة أهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه ممتاز لقطة فيو بحر كامل التشطيب التكيفات

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م دور خامس سي فيو مرحلة الاهرامات

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع روعه في برج منقرع 100 شامل المستحقات !

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية موقع مميز في الأهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة اهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

2