منازل مزدوجة للبيع في جاز ليتل فينيسيا جولف

12 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل - ليتل فينس السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قرية جاز ليتل فينيس السخنة

    Sky Home logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نواصي وحديقة 400م للبيع السخنة

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في العين السخنة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش للبيع في ليتل فينيس – فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس رائع كامل التشطيب بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع