منازل مزدوجة للبيع في أزهى

67 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل توين هاوس ريسيل صف ثالث لاجون-ازها سخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون- توين صف ثالث في ازها السخنة - متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس ريسيل - صف ثاني لاجون -ازها سخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح صف اول لاجون في ازها السخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون متشطبة في ازها السخنة

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع ف ازهى السخنك مرحلة لوسينا

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس صف اول 185 متر متشطب بالكامل

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز مفروش بالكامل في العين السخنه

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب مع مطبخ و تكيفات - صف اول لاجون

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس/للبيع/ازها/السخنة/مطبخ/تكيفات

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثاني على اللاجون ، موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل مفروشة (فيو لاجون) في ازها السخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر متشطب بالكامل مباشر علي اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل برايم لوكيشن استلام فوري في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل علي اللاجون استلام فوري في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالفرش 3 غرف مع حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع