عقارات للبيع في العين السخنة

4,418 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك صف اول على البحر بسعر لقطه بالعين السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية بإطلالة مباشرة على البحر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب بالكامل مقدم 465 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120 متر + رووف 120 متر في بلو بلو

    Aqar Misr logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 115 متر في ستيلا دي ماري العين السخنة

    Aqar Misr logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة أرضي بحديقة أول صف بحر في السخنة

    Aqar Misr logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية أرضى متشطب | 125 متر | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول | بنتهاوس فاخر لاجون فيو 274م | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 116م متشطب بأقل سعر في أزها السخنة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن كبيره متشطب مودرن استلام فورى اقل سعر

    4C Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا 6

    3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أول صف على اللاجون سنيور شالية أرضى 151 متر أزها

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آقل سعر | شالية 3 غرف نوم - مرحلة سادسة في تلال

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شالية 2 نوم | مرحلة سادسة - تلال

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا هيلز بفيو بحر مباشر وتشطيب فندقي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية120م روف 100م فى لافيستا 7 استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر لتوين هاوس - مرحلة اولي للبيع - تلال سخنة

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب بالكامل في جبال السخنة 97م

    Z Investments For Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعيشه علي البحر من لافيستا في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شاليهك 2نوم علي البحر دايركت بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب باقل سعر في جبال Jebal العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • اي كيو ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    السويس,العين السخنة
  • 13

    شاليه

    ٦٩٢٬٥٥٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل بالغاز الطبيعي x السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في موقع مميز 104م في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب 3 غرف في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر سوبر لوكس بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة في لافيستا 6

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة