عقارات مفروشة للبيع في جاز ليتل فينيسيا جولف

39 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه فيو جولف للبيع في العين السخنه

    Elegant Home logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة على البحيرة في جاز ليتل فينيس

    KRE investments logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروشة بالكامل - ⁠فيو على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني مع روف إضافي بمساحة 127م شامل كامل الفرش

    Selective logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي مفروش بالكامل عالبحيرة ليتل فينيس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شاليه للبحر و حديقه كبيره و متجدد و بالفرش

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شاليه فى ليتيل فينس بالمرحله الاولى و بحري

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاز ليتل فينس العين السخنة

    Sky Home logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليتل فينيس شاليه أرضي مميز للبيع في السخنة

    Sky Home logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 190م حديقة 300م بالفرش 3 غرف+ناني ليتل فينيس

    Egypt Best Properties logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأميز فيو علي الجولف مباشر - ليتل فينس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالمرحله الاولى تطل على الفندق مباشرة

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى ثلاث غرف بحرى بالعفش التكيفات عالبحيره

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى شاليه علوي في العين السخنة بحري وبالاثات

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نواصي وحديقة 400م للبيع السخنة

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في ليتل ڤينيس العين السخنة

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا بحمام سباحة مفروشة بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتين مفتوحين على بعد قريبا جدا من البحر و بحرى

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    7

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تحفه علوى بالروف وجه محترمه و تشطيب خرافه

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

2