عقارات مفروشة للبيع في اورلاندو

3 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني قرية اورلاندو 1 العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تري البحر للبيع في اورلاندو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م فيو البحر في منتجع اورلاندو

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع