شاليهات مفروشة للبيع في كورونادو بيتش

7 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3غرف دور اول 130م كورونادو بيتش السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع كورونادو بيتش علي البحر

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف+روف100م فيو البحر-كورنادو العين السخنة

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش واستلام فوري في قرية كورونادو بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كورنادو بيتش – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع