بيوت و فلل للبيع في كناري بيتش

2 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في قرية كناري بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بإطلالة مباشرة على البحر -كاناري بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٥٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع