عقارات للبيع في ساند بيتش

يبدو أن كل المنازل في ساند بيتش, العين السخنة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م اول + روف للبيع في بلاجيو العين السخنة

    Good Deals logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(180م) فيو روعه على البحر استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في ذا جروف-ريفا

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن مفروشة للبيع في لاسيستا

    Capital Lords Real Estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في أزها العين السخنة – إطلالة على اللاجون

    Beltone logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري في لافيستا 6 العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز جدا للبيع في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه معاه روف بأرخص سعر في السخنة 60م غرفتين

    Lennar For Real Estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع