عقارات للبيع في ذا جروف

55 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب على البحر سخنة بمقدم10% قسط 7س

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 100م فى السخنة متشطب دابل فيو

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بجاردن للبيع متشطب على البحر بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بسعر مغرى متشطب دابل فيو بحر والاجون

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر للبيع متشطب اقرب استلام فى ذا جرووف

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جروف ريسورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DM Developments
    السويس,العين السخنة,ذا جروف

    2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شاليهك sea view بأقل سعر في السخنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضى بمنتجع ذا جروف في العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شالية بمنتجع ذا جروف ف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري ع البحر دايركت بالسخنه وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل في السخنة شالية للبيع باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه سي فيو بأقل سعر بالسخنه|5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي البحر في السخنة باقل سعر ومتشطيب

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن للبيع متشطبة ع البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في منتجع ذا جروف في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر متشطب في ذا جروف – استلام قريب 155م

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب اطلالة ع البحر في ذا جروف السخنة 75م

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شالية 2نوم Sea View بأقل سعر بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه100م استلام قريب دابل فيوبحر ولاجون متشطب

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك استلام فورى Lagoon & Sea View بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه امتلك شاليه متشطب بالكامل-ذا جروف

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في ذا جروف-ريفا

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في ذا جروف السخنة - Brellia

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شاليه 2نوم دايركت علي البحر بأقساط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الان إطلالة على البحر والمسبح

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع