عقارات للبيع في بوهو, صفحة 3

63 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ٦٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري في السخنه متشطبه بالكامل

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر استلام فورى متشطب بالكامل بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 636الف فقط وامتلك شالية متشطب استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٧٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز استلام 6 شهور

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦١٨٬٩٦٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب فوري سعر مميز بمنتجع بوهو – Boho

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٣٩٬٥٦٠ جنيه

    لفتره محدوده شالية متشطب خصم 30% للكاش استلام فوري

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٧٤٬٩٠٠ جنيه

    ادفع 997الف فقط واستلم شالية متشطب تقسيط فيو لاجون

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل استلام 3 شهور

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل في السخنة

    Key Point for real estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 144sqm Ready To Move In Boho el Sokhna

    CBE New Homes logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 3BR Ready To Move In Sokhna Special Price

    CBE New Homes logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet Finished Ready To Move In Sokhna old price

    CBE New Homes logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet Ready To Move In Sokhna Over 7 years

    CBE New Homes logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع