عقارات للبيع في أزهى, صفحة 9

542 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الشركة! شاليه جاهز بفيو لاجون في أزهى

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في آزها السخنة أنكورا لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في أزها باي – اكمار- العين السخنة

    Re/Max IBuild logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3غرف في ازها استلام فوري افضل مرحله

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3غرف ازهي العين السخنه افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 71 م بجاردن فوري بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل - ومجهز بتكيفات للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقرب استلام (تشطيب+مطبخ+تكييفات) ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع+بجاردن خاص (بالمطبخ+التكيفات) في ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية أرضى 100م + حديقة فى أزها العين السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليه للبيع بسعر لقطة فى العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل استلام فوري بالتكييفات في ازها السخنة

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز 3غرف شاليه ريسيل مفروش في ازها السخنة

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة بقسط إستلام فورى فى توكانة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثاني على اللاجون ، موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول سينيور شاليه أرضي علي اللاجون ٣غرف | أزها

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب 72متر بأقل سعر | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شالية متشطب | 116 متر | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع