عقارات للبيع في أزهى, صفحة 20

519 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن باطلالة مميزة استلام فوري أزها ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه ريسيل في ازها السخنة استام فوري فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل افضل سعر و اميز لوكيشن فى ازها

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنة متشطب بالفرش بالسخنه +بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مرحلة Tucana موقع مميز العين السخنة ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس/للبيع/ازها/صف اول/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر + اللاجون جاهز للمعاينه بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت/للبيع/ازها/متشطب/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ازها العين السخنة مطبخ وتكييفات

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن سنيور شاليه فى ازها 275متر بافضل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع في أزهى – العين السخنة

    Aroma Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في أزهى السخنة – موقع مميز

    Aroma Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 155م متشطب بالكامل باقل سعر فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي 72م جاهز للمعاينة فـيو خيالي جزيرة VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه فندقى مفروش بالكامل باقل سعر فى ازها السخنه

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ازهي العين السخنه ريسيل بسعر لقطه مفروش

    Held Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فى ازها فيو لاجون باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع من المالك مباشرة – دبل فيو جاهز

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 2غرف جاهز بالتكييفات والمطبخ بفيو مميز

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فى ازها السخنه 250متر باميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 155متر باقل سعر و اميز لوكيشن فى ازها السخنه

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن 116م بالتكييفات للبيع بأقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش للبيع في ازها السخنة

    La Costa For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شاليه 100م ازها السخنه متشطب بالفرش اقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع