شقق للبيع في باي ماونت

4 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل لقطه بموقع مميز وقسط علي 8سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل في موقع مميز بمقدم 5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تملك في باي ماونت السخنة واستلم وحدتك الآن

    Selection Code logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم ستوديو تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع