شاليهات للبيع في السويس, صفحة 20

3,318 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف لقطة للبيع ف العين باي السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في لافيستا3 فيو علي البحر مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل يطل علي الحديقه بياسيرا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع لوكيشن مميز قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مشروع بورتو السخنة الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر مميز مرسيليا بلو باي اسيا السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمشروع بورتو السخنة مرحلة الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه مفروش الكامل للبيع مرحلة بانوراما بورت

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول رووف خاص يطل على الجولف استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز في قرية امباير العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع في بلو باي العين السخنة اكاسيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيه شاليه استلام فورى في لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في منتجع امباير العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني قرية اورلاندو 1 العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي صف اول علي البحر مفروش بيع

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقل سعر تحت ادارة كونكورد بالسخنة وبمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني بالرووف في مورانو وادي دجله

    Arsam Real-estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أزها بحرى تانى صف علي اللاجون بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول استلام فوري للبيع في بلومار

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 180 متر للبيع في لا فيستا جاردنز

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالتقسيط في منتجع تلال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شاليه بالتقسيط حتي 9سنوات

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بينتهاوس سعر مميز للبيع في مرسيليا بلو باي

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بينتهاوس للبيع استلام فورى في منتجع اروما

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع