شاليهات للبيع في لافيستا 6, صفحة 7

299 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي كورنر - موقع مميز في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري 150م في لافيستا 6 السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000بخطوات للبحرمع لافيستا العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري بمقدم 900 الف متشطب لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 850 الف استلم صف اول بحر تشطيب كامل موقع راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مساحة150م استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن بحري بالتقسيط متشطب بلكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه أرضي مميز 140م + حديقة | لاڤيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية أرضى بأقل سعر | حديقة 100م | لافيستا٦

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر بالجاردن استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP صف اول ع البحر استلام فوري متشطب السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع في لافيستا 6 العين السخنة

    Key Point for real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب شاليه ارضي بجاردن فيو البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا فيستا 6 شاليه أرضي مطلة على البحر وحمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٧٧٬٥٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% قسط 8سنين جاردن شاليه لافيستا 6 سخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(180م) فيو روعه على البحر استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شالية ع البحر جاهز للسكن الان متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع