شاليهات للبيع في بوهو

47 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن خاصة بالتقسيط فى السخنة فيو بحر

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 97م فيو بحر فورى بخصم كبير في السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر فورى عالمفتاح بمقدم 700الف بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين متشطب للبيع فى السخنة جاهز على السكن

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية فيو بحر بالسعر القديم فى بوهو السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر استلام فورى متشطب بالكامل فى السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز استلام 6 شهور

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني رؤيه كاملة للبحر بمنتجع بوهو

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بالتقسيط بمنتجع بوهو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر متشطب للبيع في بوهو العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل استلام 3 شهور

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم سي فيو بمقدم 700 الف تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوض لامتلاك شاليه 101م للبيع في السخنه

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري غرفه نوم متشطب سي فيو قسط 6سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليهك الان قسط بأقل مقدم في بوهو السخنة

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٤٢٧٬٠٠٠ جنيه

    صيف ف احلي مكان بوهو السخنة دوبلكس للبيع بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في بوهو السخنة 147م

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فورى 64م العين السخنة خصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري فيو ع البحر في بوهو السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بوهو السخنه بمقدم 10% و اقساط حتي 6 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمقدم 10 % و اقساط تصل حتي 6 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٧٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10 % امتلك شاليه في افضل مكان في بوهو السخنه

    Tradmark Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٩٣٬٨١٤ جنيه/متر مربع

2