تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو

2 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر أقل من سعر السوق، موقع مميز جداً

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش و الاجهزة فوري ريسيل بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع