بنتهاوس (روف) للبيع في لافيستا 7

5 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بنتهاوس روف جاهز للمعاينة شايف البحر120 متر

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس يرى البحر للبيع في لا فيستا 7

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بنتهاوس روف جاهز للمعاينة شايف البحر120 متر

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده بينتهاوس 10%مقدم سي فيو بالتقسيط

    Square real estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٢٠م مفروش في لافيستا ٧ | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع