شاليهات 7 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

5 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية علي البحر بأقل سعر في سيشيل

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سي شيل بتشطيب هاي اند

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو صريح على البحر موقع مميز أكبر عدد غرف

    Selective logo image

    جرين بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale StandAlone Villa 346m Ready to Move 3rd Row

    Real Vision logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٧٩٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي فيكتوريا بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع