بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في قسم الضبعة

112 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر فيلا مستقلة للبيع في كمبوند قطامية كوست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٣ متر مربع

    ٢٨١٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة زيرو اوفر للبيع متشطبة بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ٢٩٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني في هاسيندا واترز إطلالة بانورامية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    1

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٥٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شاين | سول الساحل الشمالي | إعمار | 5 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا متشطبه للبيع في دوز الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في دي باي بإطلالة على البحر بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٣٣٢٬٨٩٩ جنيه

    فيلا فاخره صف اول للبحر-مجهزه بالكامل على 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٦٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام سنه صف اول بحيرة بحري

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سول بريز

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقعها مميز على على اقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٩٬٦٦٢٬٨٨٨ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل ريسيل بدون اوفر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢١ متر مربع

    ١٦٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في D-Bay بانوراما فيو بحر متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا مستقله استلام 2026 اقل سعر فالماركت

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5 غرف نوم متشطبه بالكامل بأقساط - إعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧٢٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبـة في دي بـاي - بانورمـا سـي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيبUltra Lux اطلاله مباشر عالبحر جاهزه لسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا متشطبه للبيع في Soul راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع برايم لوكيشن فيو بانورامية وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع اللاجون مُباشرةً للبيع متشطبة سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٩٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٢٬٣٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع تطل ع لاجون مُباشرةً سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٣١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوز الساحل الشمالي متشطبة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٨٬٨١٢٬٦٢٢ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل تكملة اقساط في سول الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٣١٦٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني في القطامية كوست بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٧٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    5 غرفة