تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في العلمين

7 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٥٥٬٤٥٠٬٩٢٩ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مارينا 5 – جزيرة مميزة

    AQAR One For Realestate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٢٣٤٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز موقع تاون هاوس بمقدم 7% بالتقسيط ع 12 سنة

    Square real estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    اختار تاون هاوس على مزاجك في Marina 8 By The Lak

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب صف اول ع لسان الوزراء

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 276م الساحل الشمالي -مارينا8

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا تاون هاوس في Q Bay بفيو مباشر للبحر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاعادة البيع 276 م ( مارينا 8 )

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع