منازل مزدوجة 4 غرفة نوم للبيع في العلمين

32 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحيرات شامل التكيفات موقع مميز

    Selective logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب صف رابع على البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب صف رابع على البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 295م بأقل سعر بمزارين في العلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 322م بأقل سعر وأفضل موقع بمزارين العلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثالث متشطبة مع التكيفات فى مارينا متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ثالث صف بحر تشطيب فاخر شامل الفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم على دفع كاش توين هاوس يطل على بحر استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 295 متر بلوكيشن مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 322م ريسيل بفيو بحر وأقل سعر بمزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٩٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 349 متر بلوكيشن مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١١٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل توأم في الصف الثاني من إطلالة على البحر،مفروش

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٨٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب في مزارين العالمين

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لا ڤيستا كاسكادا ثاني صف عالبحر مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا كاسكادا – صف ثاني بحر

    The Broker EG logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مارينا 5 – الصف الثالث -250 متر

    Properties-Today.com logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس صف اول علي البحر في لافيستا كاسكدا

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 35% توين هاوس بالتقسيط علي اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشة فى لافيستا كاسكادا يرى البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فى استيلا هايتس بجوار مراسى

    Property  Hills. logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية بمارينا 6 العلمين الجديدة

    La Marina logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود توين فيلا 4 صف من البحر في موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فيو لاجون للبيع ف مزارين بسعرمغري

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع | مزارين، مدينة العلمين الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز بمارينا 8 متشطب استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

2