شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الماظه باي

8 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه إطلالة بحرية مباشرة | أفضل سعر على الساحل |

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي للبيع في الماظه باي بروف مميز غير مجروح

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    ‎شاليه باقساط بحرى في الماظة باي – فيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علوي فاخر بالتقسيط- في ألماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    1

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند شاليه 4 ماستر مساحه رووف 115م كورنر طرازوا

    Spade consultancy logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ألماظة باي – ويست باي | شاليه ٢٦٦م + رووف ١١٣م | ف

    BGCO Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في ريزيدنس ألماظة باي متشطب

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه 4 غرف للبيع في الماظة باي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع