عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مرسيليا بيتش 4

21 عقارات أخرى
  • 8

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع فى مارسيليا بيتش 4

    JMG logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا فى مارسيليا 4 كود الوحده : SV01081

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م بحديقة مفروشة سوبر لوكس ع حمام السباحة

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف+ روف بإطلالة مباشرة على المسبح متشطب

    Makanak Investments logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بإطلالة على المسبح للبيع

    Redefine logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مرسيليا بيتش 4

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 3 غرف فى مارسيليا بيتش 4 سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في مرسيليا بيتش5 اقساط علي 10س

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 210م كابيلا _ مارسيليا بيتش 4

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في نايا باي 3 غرف بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا للبيع في مارسيليا بيتش 4 بفيو Pool

    Elegant Home logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م الساحل الشمالي - مارسيليا بيتش 4

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 4) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف مارسيليا بيتش 4 مرحله اولي 135م حمام

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف مارسيليا بيتش 4 حمام سباحه 125م فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 135م للبيع بلعفش والاجهزة في مارسيليا بيتش 4

    BABEL Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مارسيليا بيتش 4 135م-روف 3غ بالفرش بول

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارسيليا بيتش 4 3غ 125م حمام سباحه

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (مارسيليا بيتش 4)

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مفروش على حمام سباحة موقع متميز

    Image Investments logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م + 135م روف ( Marseilia Beach 4 )

    Inspire Homes logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سيدي عبدالرحمن ( مارسيليا بيتش 4 )125م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع