عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 29

1,164 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم بالتقسيط حتي 10 سنوات بدون فوائد بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مازرين لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط علي10Y

    Property Hills Star logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات للبيع صف أول بحر مارينا5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بإطلالة بحر | مارينا 1 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي البول

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م ((متشطب بفيو ابراج العلمين))تقسيط عـ4س

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز علي اللاجون متشطب بالفرش بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف قلب الساحل الشمالي بمقدم570الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 8.65 مليون شاليه استلام فوري+ تشطيب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Palm Hills New Alamein 3 Bedrooms Chalet

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه156م استلام فوري كامل التشطيب صف اول ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه185م متشطب+تكييفات استلام فورى بمقدم8.7 مليون

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقم 10% استلم شالييهك متشطب بالكامل فى كيو باى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ياقوتة – مارينا 4 فرصة مميزة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    هنا كل لحظة بتبدأ بهدوء مختلف مارينا8 باي ذاليك

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بأقرب استلام متشطب بالداون تاون بمقدم 1,2%

    Roots Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه كامل التشطيب ف قلب راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى للبيع بلاڤيستا كاسكادا بموقع مميز

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٣١١٬٤٢٤ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بموقع مميز مزارين

    why solutions logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…