عقارات للبيع في مدينة العلمين الجديدة

1,556 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٦٤٬٣٥٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بغرفه ناني بسعر متر 78الف-جراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات قسط 12 سنة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بمقدم 430 الف في مزارين العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate 06وحده فيو بحر مباشر ف دور فوق ال 30

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في الساحل استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي استلام فوري متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 20 وحده بفيو علي البحر واللاجون-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 19

    فيلا

    ٢٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 265الف فقط

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٩١٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده غرفتين ب 100 للمتر وفيو علي البحر واللاجون

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليهك بأقل سعر على البحر فى العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 6 شهور بمقدم 165الف تقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 259م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • مزارين العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,مازيرين

    4 - 7 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون 116م بمقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مازارين - العلمين الجديده) 242م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري

    متصدر

    COB logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في عالمين امام البحر متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه امام ابراج العلمين متشطب

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العلمين استلام فوري و متشطب بالكامل

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    قطعة أرض

    ٥٬٩٨٩٬٤٠٠ جنيه

    ارض لقطة 650م للبيع بأقل سعر على محور C4B بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٣٥٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة