شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 16

415 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر في العلمين الجديده

    Steps Property logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز في ابراج العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 140م² كاملة التشطيب بمواصفات فاخرة

    AQAR One For Realestate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز في ابراج العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تسهيلات في السداد حتي 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م برايم لوكيشن باقساط 12سنه للبيع-العالمين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٣٠١ جنيه

    شقة 125م بتشطيب كامل

    Inspire Homes logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده باطلاله مميزه علي البحر مباشره جاهزه للاستلام

    Steps Property logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب العلمين الجديدة داخل Mazarine مزارين

    AQAR One For Realestate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في سيتي إيدج – العلمين الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في الحي اللاتيني مدينة العلمين الجديده

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فيو بحر و بحيرة متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

    Steps Property logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في ابراج العلمين برؤيه كامله للبحر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور عالي برؤيه كاملة للبحر و اللاجون بسعر مميز

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في بورتو جولف عامر جروب

    JMG logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م بمقدم 220,400 ج فى الحى اللاتينى

    Next Estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باطلاله علي البحر باقل سعر في العلمين

    متصدر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع - قرية سلاح المهندسين

    New Home for Realestate logo image

    ريف الساحل الشمالي, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين الجديدة) 137 م

    RE/MAX Avalon logo image

2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر في العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباشرة علي اللاجون باقل سعر

    Steps Property logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون العلمين - City Edge) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بالحي اللاتيني بالتقسيط على 5 سنين

    Horizen For Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بالحي اللاتيني مقدم 10% تقسيط 3 سنين

    Horizen For Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٨ جنيه/متر مربع