شقق فندقية 2 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن

31 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع مفروشه بالكامل و استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقة فاخرة بجاردن خاصة فيو ليك بسعر خاص

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه فاخرة جداً في فندق العلمين مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة تري البحر مباشرة للبيع في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بحديقه مفروشه بالكامل صف اول علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٠٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فندقي استلام ٢٠٢٧ في زويا غزاله باي

    New Avenue Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فيدا مراسي على المارينا للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بحديقة خاصة استلام فوري فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالعفش والاجهزه بحديقه جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مميزة فيو مفتوح في فندق العالمين مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مخدومة للبيع - فيدا ماراسي

    Crafters Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    صيفك مش هيستنى .. مسايا جاهزة تستقبلك دلوقتي

    Inspire Homes logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٧٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية على المارينا في فيدا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا تحت اداره فندق مزيج - هاسيندا وايت

    Wdeals for real estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فندق فيدا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية مميزة للبيع بفندق ذا أدرس بيتش مراسي

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على البحر للبيع في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٠٩٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو بحر للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

2