عقارات للبيع في قسم مرسي مطروح

3,270 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وبحيره باقل سعر مقدم5% قسط 10سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مميز من افضل مطور و ب قسط ل ٧ سنين

    متصدر

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٢١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا شاليه 125متر فورى فوكا باى بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    متصدر

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بأميز لوكيشن واقل سعر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ع البحر ف مرسى باغوش متشطب الترا لوكس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story متشطبه بالكامل في سيدي حنيش

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول باطلالة مميزة و مقدم 5% علي 9 س!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    ‎شاليه باقساط بحرى في الماظة باي – فيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه اول صف ع الاجون متشطب بالعفش فوري

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • فوكا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٢٥٨٬١٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,فوكا باي

    1 - 3 غرفة

  • 25

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف سوبرلوكس ع بحر ادفع 580 ألف/كاش7.5

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي للبيع كمبوند فوكا باي الساحل الشمالي

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن تشطيب فندقي ف فوكا باي بنص سعره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه لقطه جدا ف قلب راس الحكمه بدون مقدم وقسط457K

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٦٨٥٬٦٩٠ جنيه

    شاليه سيلفر ساندس 3 غرف | تشطيب قسط 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقى للبيع فى فوكا باى متشطب ومفروش

    متصدر

    Top Homes Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3غرف متشطب قسط كوارتر 400ألف-10م كاش

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي علي البحر في فوكا باي 3 غرف ماستر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع فوري ف فوكا باي متشطب بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اول طرح صف اول شاليه متشطب يري البحر علي 9

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كوف – سيلفرساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي مفروش+جاردن بفيو علي البحر للبيع ريسيل

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل 3غرف متشطب بفيو علي اللاجون - فوكا باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه للبيع ريسيل بموق مميز+ الفرش - فوكا باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف اول علي البحر في سيزار الساحل

    متصدر

    The Way logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل للبيع ف ألماظة باي

    متصدر

    The Way logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • مازيج فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    2 - 4 غرفة