شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في قسم مرسي مطروح

158 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مائي بغرفة نوم واحدة للبيع في سيلفر تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وبحيره باقل سعر مقدم5% قسط 10سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8سنين شاليه 62م مباشرة علي البحر تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحر بسعر مميز واستلام بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٣م غرفة واحدة تشطيب كامل في بيتش بلازا - مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٩٢م غرفة واحدة متشطب في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول عل اللاجون والبحر تسليم بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فيو لاجون و البحر مباشر في سيلفر ساندز

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط سي فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٧٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب راقي بالتقسيط سي فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون تشطيب سوبر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٦٣٦٬٧٨٢ جنيه

    شاليه أرضي بالتكييفات بتشطيب كامل في سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو بحر ولاجون تشطيب كامل علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وبحيره استلام قريب بمقدم واقساط!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمكيفات على البحر استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه للبيع فندقى فى فوكا باى الساحل

    Step One Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن تشطيب فندقي ف فوكا باي بنص سعره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب بالكامل بمقدم 5% علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٤٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه فوري دوبل فيو بـ7 مليون كاش او مقدم 843,700

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل ف سيلفر ساندز استلام شهور قسط 5 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة ع البحر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع