منازل مزدوجة للبيع في قسم مرسي مطروح

154 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سيلفر ساندز - ORA - متشطب بالكامل

    MAA logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١٦٩٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٦٦٣٬٣٣٦ جنيه

    امتلك توين هاوس جاهز للاستلام في سيلفر سانس

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ف راس الحكمة بسعر أول طرح تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ف راس الحكمة بسعر أول طرح تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف خامس م البحر أول سعر راس الحكمة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس سيلفر ساندس استلام فوري متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١١٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من البحر مباشرة ع جولف مقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 186م² مباشر على اللاجون 3 غرف نوم مميزة

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | سيلفر ساندز | إطلالة بحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل توين هاوس | سيلفر ساندز | 4 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبة بالكامل ٣ غرف نوم استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٦٦٣٬٣٣٦ جنيه

    امتلك توين هاوس جاهز للاستلام في سيلفر سانس

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق استلام فوري تشطيب كامل يري البحر

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس فيو البحر باقل سعر في الماركت جاهز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-بحري-متشطب-خطواط للبحر-لوكيشن مميز

    Spade consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٦٦٣٬٣٣٦ جنيه

    امتلك توين هاوس جاهز للاستلام في سيلفر سانس

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب فى سيلفر ساندز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع متميز - فوكا باي راس الحكمة

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحرية متشطبة بالكامل بالتقسيط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز تشطيب كامل ومجهزة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس سي فيو بمقدم10% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيسيليا لاجونز تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من غير أوفر موقع مميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر دايركت على اللاجون-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع