دوبلكس 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في هاسييندا باي

2 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه هاسيندا باي دوبلكس تكمله اقساط للبيع بالفرش

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه مفروش بالكامل جاردن بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع