شاليهات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في منتجعات الساحل الشمالي

8 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالفرش فيو مميز علي حمام السباحه

    Rokn Real Estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة للبيع – مطل على حمام السباحة

    Beltone logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقه مطله على مسبح قريبه من البحر

    Real Vision logo image

3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Mountain View – إطلالة حمام سباحة

    Beltone logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات باقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جديد للبيع بقرية لاسيرينا

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قرية الزهور) 136 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع الساحل (قرية بلو فالى)

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع