شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الساحل الشمالي

1,234 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بإطلالة لاند سكيب في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في جايا، الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٩٣٨٬٤٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بقسط _8 _سنين .

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز جاهز بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج سيدي عبد الرحمن

    Core Real Estate Development logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع داخل فندق لوكاندا | Soul

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه مفروش فرش راقي فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية مارينا مميز 80 متر مفروش

    BGCO Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو للبيع شاليه في منتجع امواج الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بمارينا 6 صف أول عالبحر وقسط 5 سنين

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارسيلا بيتش 4 سيدي عبد الرحمن

    bnb logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت دايركت لاجون-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه, مارينا فرونت - مراسي - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري صف اول على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بجاردن ع البحر قلب المارينا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى جريك مراسي بفيو على لاند سكيب

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في ألماظة باي بيتش تاون

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ألماظة باي مفروش بالكامل

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالفرش موقع ممتاز بالمرحلة الفندقية

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري للبيع بروف خاص في موقع مميز

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش بالكامل على البحيرة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر ولاجون تشطيب كامل علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع