شاليهات 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في مازيرين

4 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن ع المفتاح بتشطيب VIP فيو اول بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٥٩٩٬٨٠٠ جنيه

    استلم فوراً صف أول عالبحر بجوار ريكسوس بالفرش

    Selection Code logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اللونش هاجز لي السكن بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع