شاليهات 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في مارينا

94 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - صف اول بحر غير مجروح - تشطيب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    * صف أول على البحر مباشرة * بالتكييفات والفرش

    Crafters Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالاجهزه الفرش والتكييفات ع بحر

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على البحر بقسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مزارين شاليه أرضي بحديقة، فيو أبراج

    Marina Home logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 5 عالبحر بالفرش استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بالفرش والاجهزه بجوار ريكسوس العالمين

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز باطلاله مباشره على البحر بمارينا6

    Eastmark logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي لسان الوزراء شاليه فندقي استلام فوري دابل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه سى فيو بتشطيب كامل من mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي متشطب بالفرش استلام 6 شهور بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 70م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 4,500,000اول سكن مارينا 6

    Eastmark logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري علي البحر متشطب بالفرش

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP ع لسان الوزارة مارينا استلام فوري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى ومفروش بالكامل فى الساحل الشمالى

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بشاطئ خاص ف مارينا 5 بجوار RIXIOS العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع