بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 35

901 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيره صخريه بحري للبيع مارينا 6

    Marina Season logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره اول صف بحر وبحيره مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 7 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة رملية

    Marina Season logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر في قلب مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مارينا 5 اول صف بحيره رمليه تشطيب خاص

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف بحر بمارينا 7 تشطيب مميز

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع - صف اول بحر - مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة في قلب مارينا 5 - الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة صف اول بحيرة في قلب مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر ٣ ادوار ف مارينا ١ لبيع تانى صف بحر حمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر راجع للبيع فى مارينا ١ بحمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل5غرف+148م روف مفروشة بالكامل -ألماظة باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع مفروشة بالكامل في هاسيندا وايت

    Royal Home logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا زمردة – مارينا 5 أول صف بحيرة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale la vista bay first row

    ElGammal real estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جوهره معدله لسان الوزراء اول صف بحر

    متصدر

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع صف اول لاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع مراسي بلانكا|بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ١١٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على البحر في تلال الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مارينا 5 أول صف على البحيرة الصخرية

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وترز راس الحكمة الساحل الشمالي

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٥٧٬١٠٣ جنيه/متر مربع