بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 33

901 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف | مفروشة بالكامل | تلال

    Good Vibe Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مارينا 5 ناصيه اول صف بحيره صخري

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 5 – فيلا مميزة جدًا بحمام سباحة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone مارينا 5 - لسان الوزراء

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع مارينا 7 - صف اول بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 5 الساحل الشمالي اول صف بحر

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيره للبيع - مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مارينا 5 - تاني صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون أول صف بحيره رمليه مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 الساحل الشمالي اول صف

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع فيلا مستقلة بموقع مميز فى مراسى

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٦٦ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (( اول صف بحر ))-مفروشه بالكامل-تلال-الساحل

    Realpals Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول صف بحيره رمليه مارينا 5

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 5 الساحل الشمالي اول صف بحسره

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٢٧٥ مترًا مربعًا للبيع في امتداد سيدي

    Remax Style logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا مع كابينة خاصة للبيع بهاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره تاني صف بحيره رمليه مارينا 6

    Marina Season logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره اول صف بحيره رمليه مارينا7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاني صف بحيره مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مارينا 5بحمام سباحه تاني صف بحيره رملي

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع