بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 27

902 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ڤيو بحر مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٤٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستاند الون متشطبه في ماونتن فيو راس الحكمه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية علي بحيرة واسع

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقية في مارينا ٥ بحمام سباحة اول صف بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة رملية في مارينا ٦ فيو بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف بحيرة ٢٤٠٠م في مارينا ٢

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تالت صف بحيرة رملية بسعر مغري مارينا ٥

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 520م مباني الساحل الشمالي سيدى كرير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى و ارخص فيلا على البحر فى تلال تشطيب خمس نجوم

    Badr Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع فيلا في مارينا 5 الساحل الشمالي

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مازارين بأقل سعر في الساحل الشمالي

    Conquer Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون بحمام سباحة خاص + كابين مميزة للبيع

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة+ كابين للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بالفرش بالكامل للبيع في بلانكا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ألماظة باي مع مسبح خاص إطلالة بحرية كام

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 5 لسان الوزراء فيلا فاخرة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تالت صف بحيرة في مارينا ٥ موقع مميز

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مارينا ٧ رابع صف بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 5 فيلا مميزة صف ثالث على البحيرة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 3 دقائق من الشاطئ في فيكتوريا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع موقع متميز - مراسي بلانكا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع موقع متميز - مراسي فيكتوريا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة على المارينا أفضل عائد استثماري

    Apart Real estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر مباشرة فيلا فاخرة متشطبة بحمام السباحة

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش في افضل مدن الساحل - فيلا فاخرة متشطبة بتكيفات

    Apart Real estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع