بيوت و فلل مفروشة للبيع في مارينا 7, صفحة 2

34 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف من البحيره الرمليه مارينا 7 الساحل

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيره رمليه

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 7 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر في قلب مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف بحر بمارينا 7 تشطيب مميز

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع - صف اول بحر - مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة صف اول بحيرة في قلب مارينا 7

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه بحمام سباحه أزل صف بحيرة رملية مارينا٧

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

1